4 zabiegi wliczone w cenę oraz jedna wycieczka autokarowa gratis do wyboru

Z tej oferty skorzystać mogą klienci, którzy przyjeżdżają do nas pierwszy raz; przy czym pobyt musi trwać 14 dni wg ustalonego terminarza.
Nowi klienci, którzy zdecydują się na pobyt 14-dniowy otrzymają 4 zabiegi wliczone w cenę osobodnia (standardowo wliczamy 3 dziennie, wyżywienie i zakwaterowanie) oraz jedną wycieczkę autokarową. Wycieczkę będzie można wybrać dopiero po przyjeździe, spośród aktualnie organizowanych.

Proponujemy Państwu następujące wyjazdy:
Toruń, Licheń, Kruszwica i Inowrocław z rejsem po Gople, Malbork (zwiedzanie zamku), Gdańsk-Sopot oraz Chełmno.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie korzyści wynikające z tej oferty będziemy realizowali tylko w przypadku wykupienia pobytu 14 dniowego.
W sanatorium „Wrzos” turnusy 14-dniowe zawsze rozpoczynają się w środę. Oferta ważna jest przez cały rok 2022.

Oferty promocyjne nie sumują się.

Posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora, ważnej bezterminowo, otrzymają 10% upustu przy zakupie pobytów leczniczych, które świadczy Sanatorium „Wrzos”.

Ogólnopolska Karta Seniora nie jest honorowana przy opłatach za turnusy NFZ, PCPR oraz gdy płatnikiem lub współpłatnikiem jest jakakolwiek instytucja.

Posiadacze Srebrnych Kart VIP, ważnych od 1 stycznia do 31 grudnia 2022 otrzymają 15% upustu przy zakupie wszystkie usług, które świadczy Sanatorium „Wrzos”.

Srebrna Karta VIP nie jest honorowana przy opłatach za turnusy NFZ, PCPR oraz gdy  płatnikiem lub współpłatnikiem jest jakakolwiek instytucja.

Posiadacze Złotych Kart VIP, ważnych od 1 stycznia do 31 grudnia 2022, otrzymają 20% upustu przy zakupie wszystkie usług, które świadczy Sanatorium „Wrzos”.

Złota Karta VIP nie jest honorowana przy opłatach za turnusy NFZ, PCPR oraz gdy płatnikiem lub współpłatnikiem jest jakakolwiek instytucja.